Sercan Aktaş Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık Hizmetlerini Tanıyalım

Kurucu Ortağımız Sercan Aktaş, 1999 yılından bu yana bir çok sektörde faaliyette bulunarak kazandığı deneyimleri beraberinde 5 Ocak 2017 tarihinde Sercan Aktaş Mali Müşavirlik Hizmetlerini kurmuştur.

Değerli Müşterilerimize, Mali Müşavirlik Hizmetleri, İç Denetim Hizmetleri, Yönetim Danışmanlığı, Finansal Danışmanlık, ERP Sistemlerinin Kurulması ve Raporlamalar, İşletmelerde çalışanlara yönelik eğitimlerin verilmesi başta olmak üzere oluşan ihtiyaçlara göre çeşitli konularda hizmetler sunmaktayız.

Varoluş Amacımız

Müşterilerimize operasyonel ve yönetimsel kararlar alabilmeleri için yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bulundukları sektörde nerede olduklarını ve nereye yönelmeleri gerektiğini, Süreçlerini analiz ederek operasyonel iyileştirmelerle kurumsallaşma yolunda adımlar atmalarını, Vergi, Sosyal Güvenlik ve diğer yasal yükümlülüklerini karmaşa olmaktan çıkartmaktayız.

Değerlerimiz & Gelecek Hayalimiz

Etik değerleri ön planda tutarak, her daim verdiğimiz hizmetlerle değerli danışanlarımızı özel hissettirerek fark yaratan, başta çalışma arkadaşlarımızı ve müşterilerimizi önemseyen, her görüş ve fikre saygı gösteren profesyoneller olarak faaliyetlerimizi icra etmek değerlerimizin temelidir.

Sınırları kalmayan dünyamızda ulusal ve uluslararası iş ortaklarımızla mali işlemlere ait tüm operasyonel yönetimi mobilize edip çalışma hayatındaki duvarları kaldırarak çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğunu en yükseğe çıkartmak, mesleğimizi “iş” olarak değil “tutku” ile ifa etmek, gelecekteki sürdürülebilir en büyük hayalimizdir.